Usisivač Gorenje VC2324GPRA
4,6
(14)
22.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Telefon: 032/819-528
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
HEPA znači High Efficiency Particulate Air - izuzetno efektan sistem filtracije koji uklanja čestice veće od 0,3 mikrona. Tu spadaju polen, prašina, bakterije... Aktivni ugalj je d deo HEPA filtera, koji osim čestica apsorbuje i hemikalije, isparenja i duvanski dim. Sa naprednom tehnologijom HEPA filtracije i aktivnog uglja, više ne morate brinuti o neprijatnim mirisima.
Usisivač je opremljen sa setom od tri dodatna nastavka za lakše čišćenje vašeg doma.
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2300 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena/Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Tehnički detalji | Zaštita od pregrevanja Suvo usisavanje Vrsta cevi: teleskopska Nivo buke: 79 dB Dimenzije(ŠxVXD)43,3x27,7x31cm Neto težina: 5,8 kg Bruto težina: 9,1 kg |
| Karakteristike | Upravljanje - na aparatu Kontrola dodirom Indikator kese za prašinu Pribor: 3 dodatka Zaštita kućišta Gumirana ručka Premotač kabla Veliki doseg - 12 m Broj točkova - 3 Gumeni točkovi |
| Težina | 9.10 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | VC2324GPRA |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2300 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena/Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Tehnički detalji | Zaštita od pregrevanja Suvo usisavanje Vrsta cevi: teleskopska Nivo buke: 79 dB Dimenzije(ŠxVXD)43,3x27,7x31cm Neto težina: 5,8 kg Bruto težina: 9,1 kg |
| Karakteristike | Upravljanje - na aparatu Kontrola dodirom Indikator kese za prašinu Pribor: 3 dodatka Zaštita kućišta Gumirana ručka Premotač kabla Veliki doseg - 12 m Broj točkova - 3 Gumeni točkovi |
| Težina | 9.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.