Usisivač Gorenje VC2421ECW
4,6
(11)
13.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Ivanjica
Centralni magacin
Gumeni točkići - Točkovi sa oblogom od gume sprečavaju oštećenje na delikatnim površinama kao što je parket i omogućavaju stabilnost. Tako usisivač ne ostavlja nikakve tragove ni ogrebotine dok se kreće preko čvrstih površina.
Automatic Cable Reel – Automatsko uvlačenje kabla.
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2400 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 8.50 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | VC2421ECW |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2400 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 8.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.