Usisivač Gorenje VC1811SFSWR
6.990,00
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 1800 W |
| Zapremina kese / posude | l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Dubina | 23 cm |
| Širina | 40 cm |
| Visina | 20 cm |
| Težina | 6.60 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | VC1811SFSWR |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 1800 W |
| Zapremina kese / posude | l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Dubina | 23 cm |
| Širina | 40 cm |
| Visina | 20 cm |
| Težina | 6.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.