Usisivač Gorenje VC1825SFBKR
4,5
(12)
11.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 1800 W |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Oprema | - Univerzalna četka - Točkovi Gumirani - Broj točkova 3 kom - Namotavanje priključnog kabla - Mesto za držanje cevi |
| Težina | 6.40 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | VC1825SFBKR |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 1800 W |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Oprema | - Univerzalna četka - Točkovi Gumirani - Broj točkova 3 kom - Namotavanje priključnog kabla - Mesto za držanje cevi |
| Težina | 6.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.