Usisivač Gorenje VC1611CXBK
4,4
(10)
7.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
Gorenje VC1611CXBK usisivač sa kesom za prašinu zapremine 2 litra, snage motora 1600 W. Upravljanje sa dugmetom za regulaciju. Ima univerzalnu četku, a cev je teleskopska dužine 84 cm. Doseg kabal + cev je 15 m. Ima tri gumirana točka koji sprečavaju oštećivanje osetljivog poda kao što je parket i daju stabilnost u radu. Usisavač ne ostavlja bilo kakve tragove ili ogrebotine kada se pomiče po mekim ili tvrdim površinama.
HEPA filter uklanja najmanje 99,95% čestica nečistoća iz vazduha, uključujući polen i grinje, što je posebno važno za one koji pate od astme ili alergija. Sav vazduh koji usisivač usisa prolazi kroz HEPA filter gde prašina i čestice nečistoće zadržavaju u vlaknima filtera. Automatsko namotavanje kabla, standardna oprema usisavača Gorenje, automatski će vratiti kabal u kućište usisavača.
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 1600 W |
| Zapremina kese / posude | 2 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 5.70 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | VC1611CXBK |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 1600 W |
| Zapremina kese / posude | 2 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 5.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.