Usisivač Gorenje VC2223GLR
4,3
(18)
14.990,00
Poslednja cena
Dubinsko čišćenje - Dodatna turbo četka je savršena za čišćenje tepiha i mebla. U turbo četku je ugrađen posebni cilindar sa čekinjama koji se u dodiru sa tepihom okreće pri velikoj brzini, istovremeno četkajući i čisteći površinu.
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2200 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 9.10 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | VC2223GLR |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2200 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 9.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.