Usisivač Gorenje VC2321GPRRCY
4,4
(27)
22.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/819-528
HEPA filter uklanja više od 99% čestica iz vazduha, uključujući polen i grinje, što je veoma bitno za osobe koje pate od alergija ili astme. Dodatni HEPA filter nalazi se i na posudi za prašinu, za dodatnu efikasnost.
Optimalna snaga usisavanja i jednostavan rad - Inovativni X oblik dvostrukog otvora povećava usisnu površinu koja prikuplja prašinu iz tepiha, sa parketa i drugih površina.
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2300 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 9.60 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | VC2321GPRRCY |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2300 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 9.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.