Usisivač Gorenje VC2221PSBKR
4,7
(15)
12.990,00
Poslednja cena
XPANDZONE ČETKA - Inovativni X oblik dvostrukog otvora povećava usisnu površinu koja prikuplja prašinu iz tepiha, sa parketa i drugih površina. X oblik otvora omogućava optimalno prikupljanje prašine po celom obimu četke, čak i na ivičnim delovima, bez smanjenja učinkovitosti usisavanja. Zahvaljujući ovom posebnom dizajnu, usisavanje je temeljnije i efikasnije.
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2200 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena / Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 7.50 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | VC2221PSBKR |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2200 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena / Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 7.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.