Usisivač Gorenje VC2222GLBU
4,5
(14)
14.990,00
Poslednja cena
G FORCE LITE Gorenje VC2222GLBU usisivač sa kesom snage motora 2200 W, namenjen za suvo usisavanje. Ima 3 nastavka, četku za parket. Upravljanje sa dugmetom za regulaciju. HEPA filter uklanja najmanje 99,95% čestica nečistoća iz vazduha, uključujući polen i grinje, što je posebno važno za one koji pate od astme ili alergija. Sav vazduh koji usisivač usisa prolazi kroz HEPA filter gde prašina i čestice nečistoće zadržavaju u vlaknima filtera. Dužina priključnog kabla je 7 metara.
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2200 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Plava |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 8.80 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | VC2222GLBU |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2200 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Plava |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 8.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.