Usisivač Gorenje VCE28G6ALLGO
16.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 850 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Bež |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | - Dimenzije aparata (ŠxVxD): 31 × 27.7 × 43.4 cm - Dužina cevi: 90 cm - Prečnik cevi: 3.5 cm |
| Karakteristike | - Gumena drška - Gumirani točkovi - Broj točkova: 3 - Namotavanje priključnog kabla - Zaštita od pregrevanja - Upravljanje na dodir - Radijus delovanja 12 m - Usisna snaga 194 W |
| Dužina kabla | 10 m cm |
| Oprema | - 1 x Univerzalna četka - 1 x Dodatna četka za nameštaj - 1 x Turbo četka - 2 x Microfilter kesa - 1 x Nastavak sa četkom - 1 x Uski nastavak |
| Težina | 9.20 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | VCE28G6ALLGO |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 850 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Bež |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | - Dimenzije aparata (ŠxVxD): 31 × 27.7 × 43.4 cm - Dužina cevi: 90 cm - Prečnik cevi: 3.5 cm |
| Karakteristike | - Gumena drška - Gumirani točkovi - Broj točkova: 3 - Namotavanje priključnog kabla - Zaštita od pregrevanja - Upravljanje na dodir - Radijus delovanja 12 m - Usisna snaga 194 W |
| Dužina kabla | 10 m cm |
| Oprema | - 1 x Univerzalna četka - 1 x Dodatna četka za nameštaj - 1 x Turbo četka - 2 x Microfilter kesa - 1 x Nastavak sa četkom - 1 x Uski nastavak |
| Težina | 9.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.