Usisivač Gorenje VC2321GPLBKCY
4,5
(15)
18.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/652-014
Točkovi sa oblogom od gume sprečavaju oštećenje na delikatnim površinama kao što je parket i omogućavaju stabilnost. Tako usisivač ne ostavlja nikakve tragove ni ogrebotine dok se kreće preko čvrstih površina.
Indikator će vas obavestiti kada je vrećica ili posuda za prašinu puna, kada ju je potrebno zameniti ili isprazniti.
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2300 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena / Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Ostalo | Protok vazduha: 42 l/s Radijus rada: 8 m 1 tekstilna kesa za prašinu 3 točka Dužina kabla: 6 m Nivo buke: 79 dB |
| Karakteristike | 2 HEPA filtera 3 mlaznice Xpand Zone četka Podesiva snaga motora sa okretnim dugmetom Soft start Indikator napunjenosti kese Teleskopska cev Gumirana ručka Motač kabla Zaštita od pregrevanja |
| Tehnički podaci | Dimenzije: 43,3 cm x 27,7 cm x 31 cm |
| Težina | 9.50 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | VC2321GPLBKCY |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2300 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena / Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Ostalo | Protok vazduha: 42 l/s Radijus rada: 8 m 1 tekstilna kesa za prašinu 3 točka Dužina kabla: 6 m Nivo buke: 79 dB |
| Karakteristike | 2 HEPA filtera 3 mlaznice Xpand Zone četka Podesiva snaga motora sa okretnim dugmetom Soft start Indikator napunjenosti kese Teleskopska cev Gumirana ručka Motač kabla Zaštita od pregrevanja |
| Tehnički podaci | Dimenzije: 43,3 cm x 27,7 cm x 31 cm |
| Težina | 9.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.