Usisivač Gorenje VCE21G4EW
10.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 750 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Ne |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Dužina kabla | 7 m cm |
| Težina | 8.10 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | VCE21G4EW |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 750 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Ne |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Dužina kabla | 7 m cm |
| Težina | 8.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.