Usisivač Gorenje VCE21G4EBK
10.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 750 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Dužina kabla | 7 m cm |
| Funkcije | - Gumirani točkovi - Broj točkova: 3 - Namotavanje priključnog kabla - Mesto za držanje cevi - Broj filtera: Outlet E10 - Način čuvanja: Stojeći ili ležeći - Prečnik cevi: 3.5 cm - Dužina cevi: 86 cm |
| Oprema | - 1 x Univerzalna četka - 1 x Četka za parket - 1 x Uski nastavak - 1 x Mala četka za nameštaj |
| Težina | 8.50 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | VCE21G4EBK |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 750 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Dužina kabla | 7 m cm |
| Funkcije | - Gumirani točkovi - Broj točkova: 3 - Namotavanje priključnog kabla - Mesto za držanje cevi - Broj filtera: Outlet E10 - Način čuvanja: Stojeći ili ležeći - Prečnik cevi: 3.5 cm - Dužina cevi: 86 cm |
| Oprema | - 1 x Univerzalna četka - 1 x Četka za parket - 1 x Uski nastavak - 1 x Mala četka za nameštaj |
| Težina | 8.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.