Usisivač Gorenje VC2421ECBK
4,2
(11)
12.990,00
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2400 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Efikasnost | - Usisna snaga 500 W - Protok vazduha (l/s) 43 |
| Način upravljanja | - Podešavanja napajanja - Upravljanje sa dugmetom sa regulaciju - Lagani start motora - Indikator napunjenosti kese |
| Oprema | - Četka XpandZone četka - Točkovi Gumirani - Broj točkova 4 - Namotavanje priključnog kabla Da - Mesto za držanje cevi Da - Hepa filtracija |
| Težina | 5.40 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | VC2421ECBK |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2400 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Efikasnost | - Usisna snaga 500 W - Protok vazduha (l/s) 43 |
| Način upravljanja | - Podešavanja napajanja - Upravljanje sa dugmetom sa regulaciju - Lagani start motora - Indikator napunjenosti kese |
| Oprema | - Četka XpandZone četka - Točkovi Gumirani - Broj točkova 4 - Namotavanje priključnog kabla Da - Mesto za držanje cevi Da - Hepa filtracija |
| Težina | 5.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.