Usisivač Gorenje VCE22G4HGR
11.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/652-014
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 750 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Ne |
| Boja | Plava |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | - Prečnik cevi: 3.5 cm - Dužina cevi: 86 cm |
| Dužina kabla | 7 m cm |
| Funkcije | - Upravljanje dugmetom za regulaciju - Indikator napunjenosti kese - Zaštita od pregrevanja - Gumirani točkovi - Broj točkova: 3 - Namotavanje priključnog kabla |
| Oprema | - 1 x Hardfloor brush - 1 x Nastavak sa četkom - 1 x Zakošeni vrh - 1 x Nastavak za nameštaj |
| Težina | 6.70 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | VCE22G4HGR |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 750 W |
| Zapremina kese / posude | 3 l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Ne |
| Boja | Plava |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | - Prečnik cevi: 3.5 cm - Dužina cevi: 86 cm |
| Dužina kabla | 7 m cm |
| Funkcije | - Upravljanje dugmetom za regulaciju - Indikator napunjenosti kese - Zaštita od pregrevanja - Gumirani točkovi - Broj točkova: 3 - Namotavanje priključnog kabla |
| Oprema | - 1 x Hardfloor brush - 1 x Nastavak sa četkom - 1 x Zakošeni vrh - 1 x Nastavak za nameštaj |
| Težina | 6.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.