Televizor LG 55UR78003LK Smart, DLED, 4K UHD, 55"(140cm), DVB-T2/T/C/S2/S
4,1
(10)
54.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godina |
| Karakteristike | - Alexa - Disney+ - Prime Video - Glasovne komande - Netflix - Operativni sistem: webOS - Procesor: Quad Core - Procesor za sliku: α5 Gen6 AI Processor 4K - Snaga zvučnika: 2 x 10 W - 2.0 CH - Dolby Digital - LG Sound Sync - Sound Share - Bluetooth Surround - Down firing - Clear Voice Pro - AI Sound Pro (Virtual 5.1.2 Up-mix) - DLNA - Bluetooth 5.0 - Wi-Fi Direct - AI 4K Upscaling - Game Optimizer & Dashboard - LG ThinQ AI - Apple AirPlay 2 - Filmmaker Mode - NVIDIA GeForce NOW - HDR Gaming Interest Group (HGiG) - Apple Homekit - Dynamic Tone Mapping |
| Ostali priključci | - 1 x satelitski ulaz - 1 x optički audio izlaz - 1 x RF (antena) - 1 x CI+ 2.0 |
| Težina | 11.00 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Južna Koreja |
| Model | 55UR78003LK |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,3
(19)
37.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(13)
72.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,2
(10)
62.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(6)
62.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(6)
41.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godina |
| Karakteristike | - Alexa - Disney+ - Prime Video - Glasovne komande - Netflix - Operativni sistem: webOS - Procesor: Quad Core - Procesor za sliku: α5 Gen6 AI Processor 4K - Snaga zvučnika: 2 x 10 W - 2.0 CH - Dolby Digital - LG Sound Sync - Sound Share - Bluetooth Surround - Down firing - Clear Voice Pro - AI Sound Pro (Virtual 5.1.2 Up-mix) - DLNA - Bluetooth 5.0 - Wi-Fi Direct - AI 4K Upscaling - Game Optimizer & Dashboard - LG ThinQ AI - Apple AirPlay 2 - Filmmaker Mode - NVIDIA GeForce NOW - HDR Gaming Interest Group (HGiG) - Apple Homekit - Dynamic Tone Mapping |
| Ostali priključci | - 1 x satelitski ulaz - 1 x optički audio izlaz - 1 x RF (antena) - 1 x CI+ 2.0 |
| Težina | 11.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.