Televizor Tesla 55E655BUS Smart, DLED, 4K UHD, 55" (139 cm), DVB-T2/C/S2
32.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 11.80 kg |
| Uvoznik | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 55E655BUS |
46.990 RSD
NEDOSTUPAN
45.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(13)
72.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,2
(10)
62.990 RSD
NEDOSTUPAN
25.490 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(10)
37.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 11.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.