Televizor LG 55NANO763QA Smart, Nano Cell, 4K UHD, 55"(140cm), DVB-T2/C/S2
4,1
(13)
72.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - Picture Mastering Index 60Hz - Active HDR - HDR10 Pro - HLG - Tehnologija Nanocell - Wide Color Gamut - Nano Color - Procesor α5 Gen5 AI Processor - Poboljšanje rezolucije 4K upscaler - Audio izlazna snaga (Vati) 20W - Sistem zvučnika 2.0ch - Clear Voice Pro |
| Funkcije | - OS (Operating System) webOS Smart TV - Glasovna pretraga - Magic Explorer - Quick Access - Pretraživač interneta - Miracast - Simplink (HDMI CEC) - DLNA - Netflix - Amazon - Mobile app (LG ThinQ) - EPG - ULTRA HD TV prijem |
| Ostali priključci | - ARC (Audio Return Channel) - LAN (Pristup interrnetu i DLNA) - CI Slot - RF In - Bluetooth - WiFi Da (802.11ac) - Digitalni Audio Izlaz (Optički) |
| Težina | 16.00 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Južna Koreja |
| Model | 55NANO763QA |
4,2
(10)
62.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(19)
37.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(6)
52.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,0
(8)
49.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(6)
62.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - Picture Mastering Index 60Hz - Active HDR - HDR10 Pro - HLG - Tehnologija Nanocell - Wide Color Gamut - Nano Color - Procesor α5 Gen5 AI Processor - Poboljšanje rezolucije 4K upscaler - Audio izlazna snaga (Vati) 20W - Sistem zvučnika 2.0ch - Clear Voice Pro |
| Funkcije | - OS (Operating System) webOS Smart TV - Glasovna pretraga - Magic Explorer - Quick Access - Pretraživač interneta - Miracast - Simplink (HDMI CEC) - DLNA - Netflix - Amazon - Mobile app (LG ThinQ) - EPG - ULTRA HD TV prijem |
| Ostali priključci | - ARC (Audio Return Channel) - LAN (Pristup interrnetu i DLNA) - CI Slot - RF In - Bluetooth - WiFi Da (802.11ac) - Digitalni Audio Izlaz (Optički) |
| Težina | 16.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.