Televizor LG 43UR78003LK Smart, LED, 4K UHD, 43"(109cm), DVB-T/T2/C/S/S2
4,3
(19)
37.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - AI 4K Upscaling - Apple AirPlay 2 - Apple Homekit - Filmmaker Mode - Opis bežične veze: IEEE 802.11ac - Wi-Fi Direct - DLNA - Bluetooth 5.0 - Procesor za sliku: α5 Gen6 AI Processor 4K - High Dynamic Range (HDR) - Operativni sistem: webOS - Procesor: Quad Core - Alexa - Disney+ - Netflix - Snaga zvučnika: 2 x 10 W - 2.0 kanali - AI Sound (Virtual 5.1 Up-mix) - Bluetooth Surround - Clear Voice Pro - Dolby Digital - Sound Share - LG Sound Sync - LG ThinQ AI |
| Ostali priključci | - 1 x satelitski ulaz - 1 x optički audio izlaz - 1 x RF (antena) - 1 x CI+ 2.0 |
| Težina | 9.90 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Južna Koreja |
| Model | 43UR78003LK |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,7
(6)
52.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,0
(8)
49.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(13)
72.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,2
(10)
62.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(10)
49.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - AI 4K Upscaling - Apple AirPlay 2 - Apple Homekit - Filmmaker Mode - Opis bežične veze: IEEE 802.11ac - Wi-Fi Direct - DLNA - Bluetooth 5.0 - Procesor za sliku: α5 Gen6 AI Processor 4K - High Dynamic Range (HDR) - Operativni sistem: webOS - Procesor: Quad Core - Alexa - Disney+ - Netflix - Snaga zvučnika: 2 x 10 W - 2.0 kanali - AI Sound (Virtual 5.1 Up-mix) - Bluetooth Surround - Clear Voice Pro - Dolby Digital - Sound Share - LG Sound Sync - LG ThinQ AI |
| Ostali priključci | - 1 x satelitski ulaz - 1 x optički audio izlaz - 1 x RF (antena) - 1 x CI+ 2.0 |
| Težina | 9.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.