Televizor LG 55UR74003LB Smart, LED, 4K UHD, 50"(127cm), DVB-T2/C/S2
4,5
(6)
62.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - Ugao gledanja (H°/V°): 178/178 - Slika: 9 režima slike: Vivid, Standard, Eco, Cinema, Sports, Game, Filmmaker, ISF Bright Room, ISF Dark Room - High Dynamic Range (HDR) - HDR10 - HLG - Procesor za sliku: α5 AI Processor 4K - Poboljšavanje jasnoće: 4K AI Upscaling - Dinamično Mapiranje Nijansi (Dynamic Tone Mapping) - Audio izlazna snaga: 20 W - Sistem zvučnika: 2.0 ch - AI Sound (Virtual 5.1 Up-mix) - Clear Voice Pro - AI Acoustic podešavanje - LG Sound Sync - Deljenje režima zvuka - Simultani audio izlaz - Bluetooth Surround Ready - Bežična veza: Wi-Fi (ugrađen) - Formati reprodukcije: Audio formati: AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (prema uputstvu) |
| Funkcije | - HGIG Režim - Optimizator za Igre - ALLM (automatski režim niske latencije) - Visoki kontrast - Nivo sive boje - Invertovanje boja |
| Ostali priključci | - CI slot - 2 x RF ulaz - SPDIF (digitalni optički audio izlaz) |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 55UR74003LB |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,8
(10)
49.990 RSD
NEDOSTUPAN
46.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(14)
85.990 RSD
NEDOSTUPAN
50.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(13)
72.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,2
(10)
62.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - Ugao gledanja (H°/V°): 178/178 - Slika: 9 režima slike: Vivid, Standard, Eco, Cinema, Sports, Game, Filmmaker, ISF Bright Room, ISF Dark Room - High Dynamic Range (HDR) - HDR10 - HLG - Procesor za sliku: α5 AI Processor 4K - Poboljšavanje jasnoće: 4K AI Upscaling - Dinamično Mapiranje Nijansi (Dynamic Tone Mapping) - Audio izlazna snaga: 20 W - Sistem zvučnika: 2.0 ch - AI Sound (Virtual 5.1 Up-mix) - Clear Voice Pro - AI Acoustic podešavanje - LG Sound Sync - Deljenje režima zvuka - Simultani audio izlaz - Bluetooth Surround Ready - Bežična veza: Wi-Fi (ugrađen) - Formati reprodukcije: Audio formati: AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (prema uputstvu) |
| Funkcije | - HGIG Režim - Optimizator za Igre - ALLM (automatski režim niske latencije) - Visoki kontrast - Nivo sive boje - Invertovanje boja |
| Ostali priključci | - CI slot - 2 x RF ulaz - SPDIF (digitalni optički audio izlaz) |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.