Televizor LG 60UQ81003LB Smart, LED, 4K UHD, 60"(152cm), DVB-T2/C/S2
3,9
(14)
85.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 60" (152cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Funkcije | Funkcije: - ThinQ - HbbTV - Radi sa Apple Airplay 2 - Magični daljinski upravljač - Glasovna pretraga - Magic Explorer - Quick Access - DLNA - Miracast - Internet pretraživač - Timeshift Aplikacije: - Netflix - Prime Video - Apple TV |
| Težina | 22.90 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 60UQ81003LB |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,8
(10)
49.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(6)
62.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(13)
76.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,0
(8)
49.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(10)
99.990 RSD
NEDOSTUPAN
46.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 60" (152cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Funkcije | Funkcije: - ThinQ - HbbTV - Radi sa Apple Airplay 2 - Magični daljinski upravljač - Glasovna pretraga - Magic Explorer - Quick Access - DLNA - Miracast - Internet pretraživač - Timeshift Aplikacije: - Netflix - Prime Video - Apple TV |
| Težina | 22.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.