Televizor LG 75UR81003LJ Smart, LED, 4K UHD, 75"(190cm), DVB-T2/T/C/S2/S
4,6
(10)
99.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 75'' (190 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | Funkcije: - ThinQ - Pametno prepoznavanje glasa - Magični dlajinski upravljač - Radi sa Apple Airplay 2 - Internet pretraživač - Sports Alert - Family Settings - Kompatibilan sa USB kamerom Aplikacije: - Netflix - Apple TV+ - Disney+ |
| Ostali priključci | - CI+ - 2 x RF ulaz - Digitalni optički audio izlaz |
| Težina | 13.20 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 75UR81003LJ |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,5
(10)
103.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(13)
76.990 RSD
NEDOSTUPAN
45.990 RSD
NEDOSTUPAN
46.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(13)
58.490 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(10)
49.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 75'' (190 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | Funkcije: - ThinQ - Pametno prepoznavanje glasa - Magični dlajinski upravljač - Radi sa Apple Airplay 2 - Internet pretraživač - Sports Alert - Family Settings - Kompatibilan sa USB kamerom Aplikacije: - Netflix - Apple TV+ - Disney+ |
| Ostali priključci | - CI+ - 2 x RF ulaz - Digitalni optički audio izlaz |
| Težina | 13.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.