Televizor LG 65UR80003LJ Smar, LED, 4K UHD, 65"(165cm), DVB-T2/C/S2
4,1
(13)
76.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Procesor α5 AI Processor 4K Gen6 - AI Upscaling 4K Upscaling - AI Brightness Control - HDR (High Dynamic Range) - HDR10 / HLG - FILMMAKER MODE™ - Dinamično Mapiranje Nijansi (Dynamic Tone Mapping) - Režim slike: 9 režima (Vivid, Standard, Eco, Cinema, Sports, Game, Filmmaker, ISF Bright Room, ISF Dark Room) |
| Težina | 21.70 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 65UR80003LJ |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,7
(13)
58.490 RSD
NEDOSTUPAN
46.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(14)
69.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(10)
99.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(10)
103.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(14)
85.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Procesor α5 AI Processor 4K Gen6 - AI Upscaling 4K Upscaling - AI Brightness Control - HDR (High Dynamic Range) - HDR10 / HLG - FILMMAKER MODE™ - Dinamično Mapiranje Nijansi (Dynamic Tone Mapping) - Režim slike: 9 režima (Vivid, Standard, Eco, Cinema, Sports, Game, Filmmaker, ISF Bright Room, ISF Dark Room) |
| Težina | 21.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.