Televizor Vox 55GOU080B Smart, LED, 4K UHD, 55"(140cm), DVB-T2/C/S2
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - Operativni sistem: Google TV - Osvežavanje: 60 Hz - High Dynamic Range (HDR): Da - Standardni kontrast: 5000:1 - Bluetooth - LAN priključak - Wi-Fi (ugrađen) - Vreme odziva: 6.5 ms - Izlazna snaga zvučnika: 16 W (2 x 8 W) - Dolby Audio |
| Ostali priključci | - AV ulaz - Digitalni optički audio izlaz - Audio izlaz |
| Težina | 14.80 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 55GOU080B |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
27.990 RSD
NEDOSTUPAN
35.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
| DVBT2 | Da |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | G |