Televizor Vox 55GTU090 Smart, LED, 4K UHD, 55"(140cm),DVB-T2/C/S2
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - Osvežavanje 60 Hz - Operativni sistem Google TV - Izlazna snaga zvučnika: 16 W (2 x 8 W) - Bluetooth - LAN priključak - Wi-Fi (ugrađen) - VESA dimenzije 300 x 300 |
| Težina | 15.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 55GTU090 |
4,5
42.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
54.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
3,9
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | G |