Televizor Vox 50GJU085B Smart, LED, 4K UHD, 50"(127cm), DVB-T2/C/S2
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - Odziv slike 60 Hz - Snaga zvučnika 2 x 8W RMS - HDR10, - HLG, - Bluetooth, - Dolby Audio, - Googlecast, - Google assistant, - Netlfix, - Amazon Prime Video, - Disney+, - Youtube |
| Ostali priključci | - AV-IN, LAN-ETHERNET (RJ45), - Audio Out, - SPDIF Out, - Bluetooth 5.1 |
| Težina | 13.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
| Model | 50GJU085B |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
54.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
42.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | G |