Televizor Hisense H40A4N Smart, LED, Full HD, 40"(102cm), DVB-T/T2/C/S/S2
4,0
(17)
21.999,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 40" (102 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Garancija | 5 godina uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Operativni sistem: VIDAA - Osvežavanje: 60 Hz - Standardni kontrast: 5000:1 - LAN priključak: Da - Wi-Fi: Wi-Fi (ugrađen) - Vreme odziva: 9.5 ms - Ugao gledanja (H°/V°): 178°/178° |
| Funkcije | - Deljenje ekrana - Deljenje sadržaja: DMP/DMR Aplikacije: - Youtube - Netflix - Prime Video - Rakuten TV - AppleTV+ - Disney+ - VIDAA Art - Plex - Game Center - DAZN - EON - UEFA TV - AccuWeather - App Store |
| Ostali priključci | - CI+ - 2 x RF ulaz - Digitalni optički audio izlaz - Izlaz za slušalice |
| Težina | 5.40 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | H40A4N |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,5
(12)
25.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(24)
32.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(9)
17.999 RSD
NEDOSTUPAN
21.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(12)
23.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(19)
20.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 40" (102 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Garancija | 5 godina uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Operativni sistem: VIDAA - Osvežavanje: 60 Hz - Standardni kontrast: 5000:1 - LAN priključak: Da - Wi-Fi: Wi-Fi (ugrađen) - Vreme odziva: 9.5 ms - Ugao gledanja (H°/V°): 178°/178° |
| Funkcije | - Deljenje ekrana - Deljenje sadržaja: DMP/DMR Aplikacije: - Youtube - Netflix - Prime Video - Rakuten TV - AppleTV+ - Disney+ - VIDAA Art - Plex - Game Center - DAZN - EON - UEFA TV - AccuWeather - App Store |
| Ostali priključci | - CI+ - 2 x RF ulaz - Digitalni optički audio izlaz - Izlaz za slušalice |
| Težina | 5.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.