Televizor Hisense H40A5KQ QLED Smart, Full HD, 40"(102cm), DVB-T/T2/C/S/S2
4,8
(24)
32.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 40" (102 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Garancija | 5 godina uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Energetski razred | F |
| Funkcije | - Internet TV - Deljenje ekrana - Timeshift - HbbTV 2.0.3 Aplikacije: - Netflix - Youtube - Prime Video - Rakuten TV - DAZN - EON - Deezer - Plex - Disney+ - AccuWeather - VIDAA Art - VIDAA Free - App Store - Game Center |
| Težina | 5.50 kg |
| Uvoznik | Ewe Comp |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | H40A5KQ |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,5
(12)
25.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,0
(17)
21.999 RSD
NEDOSTUPAN
21.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,2
(20)
85.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(19)
20.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(9)
17.999 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 40" (102 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Garancija | 5 godina uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Energetski razred | F |
| Funkcije | - Internet TV - Deljenje ekrana - Timeshift - HbbTV 2.0.3 Aplikacije: - Netflix - Youtube - Prime Video - Rakuten TV - DAZN - EON - Deezer - Plex - Disney+ - AccuWeather - VIDAA Art - VIDAA Free - App Store - Game Center |
| Težina | 5.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.