Televizor Vox 40GOF080B Smart, LED, Full HD, 40"(102cm), DVB-T2/C/S2
Brend: Vox
Barkod: 8606019609399
Poslednja cena
Nedostupan
Dijagonala ekrana 40" (102 cm)
DVBT2 Da
Tip ekrana LED
Rezolucija ekrana 1920x1080 (Full HD)
Smart TV Da
Android Da
HDMI 2
USB 2
Garancija 3 godine
Energetski razred F
Karakteristike - Multilanguage OSD, - Sleep Timer, - HDR10, - HLG, - Bluetooth, - Dolby Audio, - Googlecast, - Google assistant - Odziv slike 60 Hz - Snaga zvučnika 2 x 6W RMS - Netflix, - Amazon Prime Video, - YouTube, - Disney +