Televizor Vox 40GOF300B Smart, LED, Full HD, 40"(102cm), DVB-T2/C/S2
4,4
(12)
23.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 40" (102 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Odziv slike: 60 Hz - HDR10, HLG - Snaga zvučnika: 2 x 6 W RMS - Dolby Audio - WiFi - Bluetooth - LAN |
| Funkcije | - Googlecast - Google assistant - Netflix, - Amazon Prime Video, - YouTube, - Disney + |
| Ostali priključci | - Mini AV-IN - ETHERNET (RJ45) - SPIDF - izlaz za slušalice |
| Težina | 7.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 40GOF300B |
4,6
(19)
20.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(18)
22.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(7)
25.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,0
(9)
25.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(15)
21.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(14)
23.990 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 40" (102 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Odziv slike: 60 Hz - HDR10, HLG - Snaga zvučnika: 2 x 6 W RMS - Dolby Audio - WiFi - Bluetooth - LAN |
| Funkcije | - Googlecast - Google assistant - Netflix, - Amazon Prime Video, - YouTube, - Disney + |
| Ostali priključci | - Mini AV-IN - ETHERNET (RJ45) - SPIDF - izlaz za slušalice |
| Težina | 7.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.