Televizor Vox 43GOF080B Smart, LED, Full HD, 43"(109cm), DVB-T2/C/S2
4,7
(18)
22.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Osvežavanje: 60 Hz - High Dynamic Range (HDR) - Bluetooth - LAN priključak - Wi-Fi (ugrađen) - Ugao gledanja (H°/V°): 178°/178° - Izlazna snaga zvučnika: 16 W (2 x 8 W) - Dolby Audio |
| Težina | 8.20 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 43GOF080B |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
3,9
(7)
25.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(19)
20.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(12)
23.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,0
(9)
25.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(15)
21.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,0
(9)
22.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Osvežavanje: 60 Hz - High Dynamic Range (HDR) - Bluetooth - LAN priključak - Wi-Fi (ugrađen) - Ugao gledanja (H°/V°): 178°/178° - Izlazna snaga zvučnika: 16 W (2 x 8 W) - Dolby Audio |
| Težina | 8.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.