Televizor Hisense H40A4K Smart, LED, Full HD, 40"(102cm), DVB-T/C/T2/S2
4,5
(12)
25.999,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 40" (102 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Garancija | 5 godina uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Nativni kontrast 5.000:1 - Osvežavanje 60Hz - Osvetljenje 200 nita - Odnos stranica 16:9 - Uglovi gledanja 178° vertikalni, 178° horizontalni - Ostalo Anti-Glare |
| Funkcije | - Wi-Fi - Opis bežične veze Wi-Fi 11 IEEE 802.11b/g/n 2.4G - Operativni sistem VIDAA U6.0 - Dodatne funkcije Hotel mode - Aplikacije YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, Facebook Watch, DAZN, Movistar |
| Tehnički podaci | - VESA 200mm x 200mm - Dimenzije 900mm x 565mm x 186mm |
| Ostali priključci | - Antenski - Da - Analogni video ulazi - Kompozitni - Audio izlaz 3.5mm - Ostali priključci/Slotovi CI +, Sat In - DTS, Dolby Audio, Dolby AC-4, DTS Virtual: |
| Težina | 5.40 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | H40A4K |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,0
(17)
21.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(24)
32.990 RSD
NEDOSTUPAN
21.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(19)
20.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(12)
23.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(9)
17.999 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 40" (102 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Garancija | 5 godina uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Nativni kontrast 5.000:1 - Osvežavanje 60Hz - Osvetljenje 200 nita - Odnos stranica 16:9 - Uglovi gledanja 178° vertikalni, 178° horizontalni - Ostalo Anti-Glare |
| Funkcije | - Wi-Fi - Opis bežične veze Wi-Fi 11 IEEE 802.11b/g/n 2.4G - Operativni sistem VIDAA U6.0 - Dodatne funkcije Hotel mode - Aplikacije YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, Facebook Watch, DAZN, Movistar |
| Tehnički podaci | - VESA 200mm x 200mm - Dimenzije 900mm x 565mm x 186mm |
| Ostali priključci | - Antenski - Da - Analogni video ulazi - Kompozitni - Audio izlaz 3.5mm - Ostali priključci/Slotovi CI +, Sat In - DTS, Dolby Audio, Dolby AC-4, DTS Virtual: |
| Težina | 5.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.