Televizor Fox 43DLE178 Smart(Android), LED, Full HD, 43" (109cm), ATV,DTV-T/C/T2
3,9
(8)
27.990,00
Poslednja cena
Dijagonala ekrana - opcije
Android - opcije
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Težina | 7.00 kg |
| Uvoznik | Vimport DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 43DLE178 |
4,7
(18)
22.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(7)
25.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,0
(9)
22.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(9)
24.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(19)
20.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(12)
23.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Težina | 7.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.