Mikrotalasna Gorenje MO17E1BH
3,8
(12)
10.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Zapremina | 17 l |
| Snaga mikrotalasne | 700 W |
| Širina | 45,5 cm |
| Visina mikrotalasne | 26,1 cm |
| Dubina mikrotalasne | 35,3 cm |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Odleđivanje prema vremenu ili težini Vremensko - Zvučni signal Da, bez mogućnosti za isključivanje. - Broj nivoa podešavanja pare 5 - Prečnik okretnog tanjira 255 mm - Materijal komandne ploče Plastika - Način otvaranja vrata Ručka |
| Težina | 11.40 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | MO17E1BH |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Zapremina | 17 l |
| Snaga mikrotalasne | 700 W |
| Širina | 45,5 cm |
| Visina mikrotalasne | 26,1 cm |
| Dubina mikrotalasne | 35,3 cm |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Odleđivanje prema vremenu ili težini Vremensko - Zvučni signal Da, bez mogućnosti za isključivanje. - Broj nivoa podešavanja pare 5 - Prečnik okretnog tanjira 255 mm - Materijal komandne ploče Plastika - Način otvaranja vrata Ručka |
| Težina | 11.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.