Mikrotalasna Gorenje MO20A3WH
4,4
(7)
14.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
| Zapremina | 20 l |
| Snaga mikrotalasne | 800 W |
| Širina | 45,5 cm |
| Visina mikrotalasne | 26,1 cm |
| Dubina mikrotalasne | 35,3 cm |
| Upravljanje | Elektronsko |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Kuvanje na više nivoa - AUTO meni - Pametno upravljanje - SmartControl - Predpodešeni programi - Funkcija odmrzavanja po vremenu ili težini - Logičan izbor - SoftSound zvučni signal |
| Efikasnost | - Broj nivoa podešavanja pare 5 - Broj unapred podešenih programa 11 - Prečnik okretnog tanjira 255 mm |
| Način upravljanja | - Elektronsko - Prikaz sata |
| Načini zagrevanja | - Mikrotalasi - Način distribucije mikrotalasa Rotirajući tanjir - Tehnologija stvaranja mikrotalasa Standardna tehnologija (HTV) |
| Težina | 11.00 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | MO20A3WH |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Zapremina | 20 l |
| Snaga mikrotalasne | 800 W |
| Širina | 45,5 cm |
| Visina mikrotalasne | 26,1 cm |
| Dubina mikrotalasne | 35,3 cm |
| Upravljanje | Elektronsko |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Kuvanje na više nivoa - AUTO meni - Pametno upravljanje - SmartControl - Predpodešeni programi - Funkcija odmrzavanja po vremenu ili težini - Logičan izbor - SoftSound zvučni signal |
| Efikasnost | - Broj nivoa podešavanja pare 5 - Broj unapred podešenih programa 11 - Prečnik okretnog tanjira 255 mm |
| Način upravljanja | - Elektronsko - Prikaz sata |
| Načini zagrevanja | - Mikrotalasi - Način distribucije mikrotalasa Rotirajući tanjir - Tehnologija stvaranja mikrotalasa Standardna tehnologija (HTV) |
| Težina | 11.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.