Mikrotalasna Gorenje MO20S4W
4,9
(16)
10.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Zapremina | 20 l |
| Snaga mikrotalasne | 800 W |
| Širina | 45 cm |
| Visina mikrotalasne | 25.7 cm |
| Dubina mikrotalasne | 34.3 cm |
| Upravljanje | Elektronsko |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | Kuvanje na više nivoa - Da AUTO meni - Da Pametno upravljanje - SmartControl - Da Predpodešeni programi - Da Odleđivanje prema vremenu ili težini - Funkcija odmrzavanja po vremenu ili težini Funkcija Pametni ekran - Da Zvučni signal - SoftSound zvučni signal AquaClean funkcija - Da |
| Sigurnosni sistem | Zaštita od dece - Sigurnosno zaključavanje |
| Tehnički podaci | Buka (max.) 60 dB(A) Širina proizvoda 451 mm Visina proizvoda 257 mm Dubina proizvoda 343 mm Širina unutrašnjosti 300 mm Visina unutrašnjosti 212 mm Dubina unutrašnjosti 296 mm Širina pakovanog proizoda 482 mm Visina pakovanog proizvoda 294 mm Dubina pakovanog proizvoda 386 mm Napon 220-240 V |
| Efikasnost | Broj nivoa podešavanja pare 5 Broj unapred podešenih programa 11 Snaga infra grejača 1000 W Infra grejač 1 Prečnik okretnog tanjira 270 mm |
| Način upravljanja | Način upravljanja - Upravljanje na dodir - Touch contol Način upravljanja - Elektronsko Prikaz sata - Da |
| Načini zagrevanja | Broj gril programa - 1 Broj kombinovanih načina zagrevanja - 2 Načini zagrevanja - Mikrotalasno + gril Način distribucije mikrotalasa - Rotirajući tanjir Tehnologija stvaranja mikrotalasa - Standardna tehnologija (HVT) |
| Oprema | Rešetka za gril - Niska Rotirajući tanjir - Staklo |
| Težina | 11.50 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Slovenija |
| Model | MO20S4W |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Zapremina | 20 l |
| Snaga mikrotalasne | 800 W |
| Širina | 45 cm |
| Visina mikrotalasne | 25.7 cm |
| Dubina mikrotalasne | 34.3 cm |
| Upravljanje | Elektronsko |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | Kuvanje na više nivoa - Da AUTO meni - Da Pametno upravljanje - SmartControl - Da Predpodešeni programi - Da Odleđivanje prema vremenu ili težini - Funkcija odmrzavanja po vremenu ili težini Funkcija Pametni ekran - Da Zvučni signal - SoftSound zvučni signal AquaClean funkcija - Da |
| Sigurnosni sistem | Zaštita od dece - Sigurnosno zaključavanje |
| Tehnički podaci | Buka (max.) 60 dB(A) Širina proizvoda 451 mm Visina proizvoda 257 mm Dubina proizvoda 343 mm Širina unutrašnjosti 300 mm Visina unutrašnjosti 212 mm Dubina unutrašnjosti 296 mm Širina pakovanog proizoda 482 mm Visina pakovanog proizvoda 294 mm Dubina pakovanog proizvoda 386 mm Napon 220-240 V |
| Efikasnost | Broj nivoa podešavanja pare 5 Broj unapred podešenih programa 11 Snaga infra grejača 1000 W Infra grejač 1 Prečnik okretnog tanjira 270 mm |
| Način upravljanja | Način upravljanja - Upravljanje na dodir - Touch contol Način upravljanja - Elektronsko Prikaz sata - Da |
| Načini zagrevanja | Broj gril programa - 1 Broj kombinovanih načina zagrevanja - 2 Načini zagrevanja - Mikrotalasno + gril Način distribucije mikrotalasa - Rotirajući tanjir Tehnologija stvaranja mikrotalasa - Standardna tehnologija (HVT) |
| Oprema | Rešetka za gril - Niska Rotirajući tanjir - Staklo |
| Težina | 11.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.