Mikrotalasna Gorenje MO20A3BH
4,6
(14)
10.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Zapremina | 20 l |
| Snaga mikrotalasne | 800 W |
| Širina | 45,5 cm |
| Visina mikrotalasne | 26,1 cm |
| Dubina mikrotalasne | 35,3 cm |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - AUTO meni - Pametno upravljanje - SmartControl - Funkcija odmrzavanja po vremenu ili težini - Logičan izbor - Zvučni signal |
| Tehnički podaci | Širina proizvoda 455 mm Visina proizvoda 261 mm Dubina proizvoda 353 mm Širina unutrašnjosti 302 mm Visina unutrašnjosti 215 mm Dubina unutrašnjosti 302 mm Širina pakovanog proizvoda 495 mm Visina pakovanog proizvoda 286 mm Dubina pakovanog proizvoda 380 mm |
| Efikasnost | - Broj nivoa podešavanja pare 5 - Broj unapred podešenih programa 6 - Prečnik okretnog tanjira 255 mm |
| Načini zagrevanja | - Načini zagrevanja - Mikrotalasi - Način distribucije mikrotalasa - Rotirajući tanjir - Standardna tehnologija (HTV) |
| Težina | 11.00 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | MO20A3BH |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Zapremina | 20 l |
| Snaga mikrotalasne | 800 W |
| Širina | 45,5 cm |
| Visina mikrotalasne | 26,1 cm |
| Dubina mikrotalasne | 35,3 cm |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - AUTO meni - Pametno upravljanje - SmartControl - Funkcija odmrzavanja po vremenu ili težini - Logičan izbor - Zvučni signal |
| Tehnički podaci | Širina proizvoda 455 mm Visina proizvoda 261 mm Dubina proizvoda 353 mm Širina unutrašnjosti 302 mm Visina unutrašnjosti 215 mm Dubina unutrašnjosti 302 mm Širina pakovanog proizvoda 495 mm Visina pakovanog proizvoda 286 mm Dubina pakovanog proizvoda 380 mm |
| Efikasnost | - Broj nivoa podešavanja pare 5 - Broj unapred podešenih programa 6 - Prečnik okretnog tanjira 255 mm |
| Načini zagrevanja | - Načini zagrevanja - Mikrotalasi - Način distribucije mikrotalasa - Rotirajući tanjir - Standardna tehnologija (HTV) |
| Težina | 11.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.