Mikrotalasna Gorenje MO20E1WH
4,7
(7)
10.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Zapremina | 20 l |
| Snaga mikrotalasne | 800 W |
| Širina | 45,5 cm |
| Visina mikrotalasne | 26,1 cm |
| Dubina mikrotalasne | 35,3 cm |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Broj nivoa podešavanja pare 5 - Prečnik okretnog tanjira 255 mm - Odleđivanje prema vremenu ili težini Vremensko - Zvučni signal Da, bez mogućnosti za isključivanje. - AquaClean funkcija |
| Težina | 11.40 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | MO20E1WH |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Zapremina | 20 l |
| Snaga mikrotalasne | 800 W |
| Širina | 45,5 cm |
| Visina mikrotalasne | 26,1 cm |
| Dubina mikrotalasne | 35,3 cm |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Broj nivoa podešavanja pare 5 - Prečnik okretnog tanjira 255 mm - Odleđivanje prema vremenu ili težini Vremensko - Zvučni signal Da, bez mogućnosti za isključivanje. - AquaClean funkcija |
| Težina | 11.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.