Blender Gorenje BSM600E
4,3
(13)
3.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Ivanjica
Centralni magacin
Smoothie maker dolazi sa dve posude za smutije, omogućavajući jednostavnu i raznovrsnu upotrebu. Ponesite smuti na posao i jedan ostavite u frižideru. Posude ne sadrže štetni bisfenol A (BPA).
Na uređaju je samo jedano dugme koje vam omogućava precizno i jednostavno korišćenje. Možete birati između dve brzine i pulsirajuću funkciju kako biste imali najbolje rezultate.
| Snaga | 320 W |
| Zapremina posude | 0,6 l |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Jednostavno čišćenje - Posudu za blendiranje je moguće upotrebiti kao bocu za nošenje - Jednostavno skidanje sečiva za bezbedno i lako čišćenje - Otvor na poklopcu |
| Sigurnosni sistem | Sigurnosni prekidač |
| Tehnički podaci | Dužina priključnog kabla 900 mm Širina proizvoda 130 mm Visina proizvoda 400 mm Dubina proizvoda 140 mm Širina pakovanog proizvoda 214 mm Visina pakovanog proizvoda 198 mm Dubina pakovanog proizvoda 100 mm |
| Način upravljanja | Dugme za instant uključivanje sa osiguračem |
| Oprema | - Pokolopac sa otvorom za piće pretvara posudu za mešanje u bocu za putovanje - Vakuumske nožice za potpunu stabilnost |
| Težina | 1.50 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | BSM600E |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 320 W |
| Zapremina posude | 0,6 l |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Jednostavno čišćenje - Posudu za blendiranje je moguće upotrebiti kao bocu za nošenje - Jednostavno skidanje sečiva za bezbedno i lako čišćenje - Otvor na poklopcu |
| Sigurnosni sistem | Sigurnosni prekidač |
| Tehnički podaci | Dužina priključnog kabla 900 mm Širina proizvoda 130 mm Visina proizvoda 400 mm Dubina proizvoda 140 mm Širina pakovanog proizvoda 214 mm Visina pakovanog proizvoda 198 mm Dubina pakovanog proizvoda 100 mm |
| Način upravljanja | Dugme za instant uključivanje sa osiguračem |
| Oprema | - Pokolopac sa otvorom za piće pretvara posudu za mešanje u bocu za putovanje - Vakuumske nožice za potpunu stabilnost |
| Težina | 1.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.