Blender Gorenje B1300E
8.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 1400 W |
| Zapremina posude | 1,75 l |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Jednostavno skidanje sečiva za bezbedno i lako čišćenje - Otvor na poklopcu - Prostor za skladištenje kabla za napajanje - Vakuumske nožice - Efikasno četvorostruko sečivo - Dužina kabla: 0.85 m |
| Težina | 2.60 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | B1300E |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 1400 W |
| Zapremina posude | 1,75 l |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Jednostavno skidanje sečiva za bezbedno i lako čišćenje - Otvor na poklopcu - Prostor za skladištenje kabla za napajanje - Vakuumske nožice - Efikasno četvorostruko sečivo - Dužina kabla: 0.85 m |
| Težina | 2.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.