Blender Gorenje B1000GE
4,3
(12)
9.990,00
Poslednja cena
Dublje blendiranje - Središnja linija sečiva je podešena na 5mm od sredine. Ovo stvara nepravilne vrtloge i hranu vraća nazad na sečiva. Dakle, čak ni veliki komadi ne mogu da pobegnu od oštrice. Bolje sečenje komada i dublje mešanje. Uživaćete u glatkoj i mekoj svilenkastoj teksturi smoothija.
Stakleni bokal od 1,5 l sa obeleženom skalom dolazi uz manji sud za doziranje na vrhu poklopca. Bokal se može bezbedno prati u mašini za sudove.
| Snaga | 1000 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Inox |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 5.00 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | B1000GE |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 1000 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Inox |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 5.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.