Blender Gorenje B800GBK
4,5
(15)
7.990,00
Poslednja cena
Bezbednosni prekidač je tu kako blender ne bi počeo sa radom pre nego ste vi spremni. Blender će početi sa radom samo ako je posuda ispravno postavljena i pričvršćena za bazu.
Da bi tako snažan aparat ostao na svom mestu, je potrebna dobra konstrukcijska osnova. Gumirane nogice na dnu garantuju, da se aparat u toku rada ili prilikom skidanja posude ne pomera.
| Snaga | 800 W |
| Zapremina posude | 2 l |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Inox |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 4.20 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | B800GBK |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 800 W |
| Zapremina posude | 2 l |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Inox |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 4.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.