Blender Gorenje B1200 HEAD B
4,1
(8)
11.990,00
Boja - opcije
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 1200 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 3.00 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | B1200HEADB |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 1200 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 3.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.