Blender Gorenje B1000DE
10.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Snaga | 1000 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 3 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 5.00 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | B1000DE |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 1000 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 3 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 5.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.