Blender Gorenje B800ORAW
4,3
(15)
8.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/652-014
| Snaga | 800 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 3 |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.90 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | B800ORAW |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 800 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 3 |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.