Blender Gorenje B501LBW
4,9
(16)
4.990,00
Poslednja cena
Safety First - Bezbednosni prekidač je tu kako blender ne bi počeo sa radom pre nego ste vi spremni. Blender će početi sa radom samo ako je posuda ispravno postavljena i pričvršćena za bazu.
Dosta snage potrebno je za pravljenje glatkog smoothie-ja, za lomljenje leda ili sečenje čvrstog povrća. 500 W daje vam dovoljno snage da dobijete rezultate koje želite.
| Snaga | 500 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.60 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | B501LBW |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 500 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.