Nutri Power blender Gorenje BN1000W
4,8
(5)
8.990,00
Poslednja cena
Motor od 1000 W okreće sečiva 20.000 puta u minuti, što vam stavlja na raspolaganje dovoljno snage da dobijete rezultate kakve želite. Blender ima dve brzine i brzo rotirajući nož sa šest sečiva. Promena brzine rada u toku blendiranja je jednostavna. Pritiskom na samo jedno dugme smanjite ili povećajte broj obrtaja oštrice.
Blender sadrži i set od tri poklopca. Jedan TO-GO poklopac ako ste aktivni ili na putu, i dva STAY FRESH poklopca kada želite da održite hranu svežom duže u frižideru.
| Snaga | 1000 W |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 3.10 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | BN1000W |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 1000 W |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 3.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.