Blender Gorenje BN1000E
8.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Telefon: 032/663-050
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
| Snaga | 1000 W |
| Zapremina posude | 0,75 l |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 3.30 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | BN1000E |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 1000 W |
| Zapremina posude | 0,75 l |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 3.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.