Blender Gorenje BN1200AL
4,8
(13)
11.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Nutri Power Blender je posebno dizajniran tako da se u procesu blendiranja iz voća i povrća izvuče maksimalna količina hranljivih sastojaka.
Brzo rotirajući nož sa šest sečiva, zajedno sa posebno dizajniranim oblikom posude, konstantno potiskuje sastojke ka sečivima, tako da krajnji rezultat ne budu komadići već glatka masa. Nož je napravljen od legure nerđajućeg čelika, što garantuje duži vek trajanja.
Promena brzine rada u toku blendiranja jednostavna je. Pritiskom na samo jedno dugme smanjite ili povećajte broj obrtaja oštrice.
| Snaga | 1200 W |
| Zapremina posude | 1 l |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 3.00 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | BN1200AL |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 1200 W |
| Zapremina posude | 1 l |
| Broj brzina | 2 |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 3.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.