Usisivač za dubinsko pranje Karcher SE2 Spot
4,8
(8)
14.442,00
Akcija traje do 31.05.2026 10:35
Poslednja cena
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Bela |
| Snaga | 450 W |
| Zapremina kese / posude | l |
| Dimenzije | 21.5 x 31 x 38.5 cm |
| Dužina kabla | 450 cm |
| Funkcije | - Sistem sa dva rezervoara - 2u1 Comfort sistem: Integrisano crevo za dubinsko čišćenje - Praktično skladištenje creva i pribora - Dužina usisinog creva. 1.8 m |
| Oprema | - 1 x Nastavak za pranje tekstila 88 mm - 1 x Deterdžent za čišćenje tepiha i presvlaka 100 ml |
| Zapremina posude za čistu/prljavu vodu | 1.5 / 0.8 l |
| Težina | 6.00 kg |
| Uvoznik | Karcher d.o.o. Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | SE2 Spot |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Bela |
| Snaga | 450 W |
| Zapremina kese / posude | l |
| Dimenzije | 21.5 x 31 x 38.5 cm |
| Dužina kabla | 450 cm |
| Funkcije | - Sistem sa dva rezervoara - 2u1 Comfort sistem: Integrisano crevo za dubinsko čišćenje - Praktično skladištenje creva i pribora - Dužina usisinog creva. 1.8 m |
| Oprema | - 1 x Nastavak za pranje tekstila 88 mm - 1 x Deterdžent za čišćenje tepiha i presvlaka 100 ml |
| Zapremina posude za čistu/prljavu vodu | 1.5 / 0.8 l |
| Težina | 6.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.